Pozdravy z domovů

Theo je úplně zlatý, spal celou noc až do pěti, je čistotný - zatím žádná loužička!
Apetit má taky dobrý. :-)
 
Přejeme krásnou neděli od kolínských medvědů!
Máme se báječně. Velmi rychle se mezi námi vytváří pouto! 
Chci Vám moc poděkovat za základní kámen, který od Vás Sulli má. :-)
Je to radost na něm stavět dál. :-)
 
Dobrý den Martino,
 
děkujeme za poslání fotek, jsou krásní :-)
 
Náš Perry se má dobře, rychle se rozkoukal a je pěkně akční. Ochotně aportuje, noruje a dovádí na zahradě :-) Je to pěkný divoch a dělá nám radost.
 
Mějte se hezky, pozdravujeme do Krásenska.
 
 
 
Dobrý den,
 
Z Marvinka vyrostl krásnej pes se super povahou, doma nikdy nic nezničil, lidi a děti miluje bez rozdílu a většinu psů taky. Chodí s námi po horách, jezdí na dovolené, rád se válí na gauči a z balkonu sleduje dění venku.
Každý týden s ním chodím cvičák, aby jsme potrénovali pod vedením a vylítal se s dalšími psy. Bývá ve skupině nejmenší ale nejuštěkanější :-)
Loni v létě jsme byli na výstavě na Veselíčku, potkali jsme tam i bráchu Moodyho. Byl ohodnocen jako velmi dobrý. Letos jsme se také chystali.
 
Mějte se krásně a přeju klidné dny
 
 

Dobrý večer Martinko,

Hurá, konečně posílám fotečky Dagouška. Lehounce zhubnul, váží 7,9kg a v kohoutku má 38cm. Má se moc dobře a hlavně doma na gauči je moc spokojenej. Teď jsme řešili problém, začal kulhat a nakonec má zlomenej drápek a doufáme že mu znova naroste. Jinak je moc šikovnej, dohledal laň, šel vlečku na lišku a krásně ji našel po 110 m. Standa je moc spokojený a my Dagouška rozmazlujeme.


Mějte se moc krásně a já zase písnu :-)

 

Dobrý den,

Tak máme vytrimováno, paní byla skvělá, Kessi vydržela skoro dvě hodiny. Je hlaďoučká a krásná :-). Byla jsem tam s ní, tak jsem si ji přidržela a teda nevím, jestli bych to zvládla sama :-). Pěkně nám zesvětlala, ale těch chlupů. To bych neřekla, že toho na ni tolik bylo :-) mějte se krásně :-)
 
 
Dobrý den,
 
posílám pár fotek Marvina z prvního týdne doma.
Myslím, že to všechno zvládl na jedničku! Krásně spí celou noc v pelíšku. První noci bez breku.
Chůzi na vodítku už má skoro zvládnutou.
Je to moc šikovné štěně a obrovský pohodář.
Moc za něj děkujeme :-)
 
 
Mějte se krásně, brzo se opět ozveme.
 
 
Dobrý den,
 
tak jdu zase poslat pár zpráv o tom našem zlatíčku. :) Musím říct, že miláček opravdu je, je strašně chytrá a učenlivá, už jde sama do výtahu i z výtahu, zkoušeli jsme jízdu na kole v košíku, úplně bez problému líbilo se jí to, dávala jsem jí kokina, tak byla spokojená :D Rozežrala se a teď žere jak prokopnutá :D Miluje takový látkový lítající talíř, z něj je jak šílená a taky plastové lahve :D.  Příští týden zkusím poprvé MHD, vezmu si ji nejdřív do ruky a uvidím jak bude reagovat. Odcházení je taky lepší a v noci spí stále vedle v místnosti v pelíšku, tak snad nám to vydrží :D Ale přijde mi, že hrozně roste a že to s ní nějak rychle letí, snažíme se užívat každý den. :) Chtěla jsem Vám také poděkovat za to, jak je socializovaná a celkově je vidět, že se prostě od narození měla královsky. :) Je to velká výhoda, brát si štěňátko z takovýhle podmínek.. :) 
 
Mějte se krásně :-)
 
 
Dobrý večer,
konečně se dostávám k tomu, abych Vám poslala pár fotek naší Lotky.
Lotka je výborný pejsek, vybrali jsme moc dobře :) Rychle se učí a myslím, že budeme brzy sehraný tým.
Čip už je zaregistrovaný.
Zase se ozveme.
 
Děkujeme a přejeme krásné léto!
 
 
 
Dobrý den,
Zdravíme z Budějovic a přejeme krásný nový rok plný radosti s rodinou člověčí i tou psí. :-) Kessi je ten nejšikovnější a nejhodnější pejsek na světě. Vesele skotačí na agility, je neskutečná, štěká, lítá, je rychlá, hrozně ji to baví. V lese je taky jako doma a doma je ten největší mazel, hlavně na gauči a v posteli. :-)
Mějte se krásně!
 
 
 
Dobrý den,
Posílám pár fotek z dovolené s Kessinkou. Byli jsme na Lipně stanovat a pro ni to bylo veliké dobrodružství. V kempu byla zlatá a pláž u Lipna si oblíbila a hned norovala jako o život. :-) Už nám vlezla i do Lipna a cákala se tam a pak hned hop do rákosí. :-) Je s ní sranda. Dnes jsme byli na očkování, tak vše v pořádku a už má 3,8kg. :-)
Mějte se krásně, pozdravujeme.